Nemocnice Cheb

Nemocnice Cheb

 

Termín realizace: 10/2017 až 06/2018 Etapa I

  • Výměra střešní hydroizolace : 1650m2
  • Výměra zemní hydroizolace : 1025m2
O stavbě : 
  • Nové křídlo budovy Nemocnice Cheb se stavělo zcela nové od základů. My jsme se podíleli na kompletních hydroizolacích stavby. Začínali jsme zemní hydroizolací asfaltovými pásy v ploše 1.100m2 a po vystavení kompletní hrubé stavby jsme realizovali střešní souvrství. Nová střecha byla navržena a zhotovena v systému asfaltových pásů kde tepelná izolace byla z polystyrenových dílců. Spádování bylo provedeno také polystyrenovými klíny. Na střeše byla instalována nová centrální  klimatizační jednotka pod kterou byla navržena v celé ploše betonová dlažba  z vymývaných dlaždic pokládaná do štěrkového lože. Naši řemeslníci při pokládce dlažby zde odvedli opravdu skvělou práci a celá plocha dlažby je lemována krajovou lištou kde na je také doplněna volně položenou vrstvou vymývaného štěrku ( Kačírku ).
  • Součástí nového křídla jsou také v přední části dvě terasy které byli zhotoveny také v systému asfaltových pásů na které byla finálně položena vrstva vymývaného štěrku. V zadní části budovy jsou terasy tři kdy dvě krajní jsou také ve finálně  zakryty vymývaným štěrkem a prostřední byla řešena vymývanou dlažbou.
  • Hlavní střecha budovy měla specifické oplechování atik které jsme realizovali s našimi klempíři, zde se muselo vyřešit kotvení vázací techniky v souladu s naším oplechování se kterým si naši klempíři profesionálně poradili. Také jsme na Nemocnic Cheb dodávali a montovali všechny venkovní parapety.
  • Tato zakázka ukazuje komplexnost naší společnosti kdy jsme schopni řešit střechu jako celek takto komplikovaného charakteru od podkladního pásu, přes pokládku vymývané dlažby až po finální oplechování atik.